Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Jsme s Vámi na Radiu Kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávačeRadio Kroměříž

Buďte s námi

KULTURNÍ SERVIS PŘINÁŠÍ

11. 10. 2019 22:00 | Music Club TABU, Kroměříž

FINLANDIA "KOMANDO" LIVE


Získejte originální ponožky, batohy, kšiltovky.

Dj Martin Čapka
 

Adresa: Křižná ulice, Kroměříž

WWW: www.tabuclub.cz


Music club TABU Kroměříž je stylový, prestižní klub v samotném centru Kroměříže. Pouhých 50 metrů od Velkého náměstí se nachází prostory, které Vás očarují originálním designem. 

V Music clubu TABU si užijete hudbu 80. a 90. let a to nejlepší ze současnosti. Klub si klade za cíl vytvořit program dle profilu zákazníka. Oblíbené se staly tematické večírky věnované domácím, nebo světovým hvězdám, ale i kino párty. Modní přehlídky, erotické show, ale i známé osobnosti, to vše patří do tohoto designového klubu v centru Kroměříže. Užijte si svítící parket, speciálně osvětlený bar, ale i příjemnou obsluhu. 

Music Club TABU Kroměříž nabízí velký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů. Speciální nabídka rumů, whisky, ale i burbonů vás nadchne. Na chuť si můžete dát doutník nebo čerstvé domácí bagety. Zkrátka každý si přijde na své. 

Music Club Tabu Kroměříž je také často vyhledáván různými společnostmi, které zde pořádají svoje vlastní firemní večírky spojené s rautem a prvotřídní zábavou. Neváhejte nás kontaktovat...

Těšíme se na vaší návštěvu.